Інформаційно-консультаційний центр

З метою надання населенню області всебічних консультацій у вирішенні питань щодо надання послуг з розподілу електричної енергі у складі АТ «Хмельницькобленерго» функціонує інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ).
Фахівці інформаційно-консультаційного центру надають безкоштовно інформацію та консультації з питань якості, умов і режимів розподілу електричної енергії, тарифів на розподіл тощо.
З метою розгляду та розв’язання спірних ситуацій між оператором системи розподілу (ОСР) та споживачем, підготовки висновків з питань, які виникли внаслідок незадоволення скаржника (заявника) письмовою відповіддю ОСР на письмове звернення скаржника (заявника), при інформаційно-консультаційному центрі працює Комісія. До її складу входять представники Територіального представництва Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та АТ «Хмельницькобленерго».

Також для зручності споживачів при Інформаційно-консультаційному центрі працює телефон - (0382) 69-53-49, за яким можна анонімно повідомити про факти крадіжок електроенергії або електрообладнання та неправомірні дії працівників Товариства.

ПРАЦЮЄМО:
ПОНЕДІЛОК- ЧЕТВЕР: з 8:00 до 17:15
П'ЯТНИЦЯ: з 8:00 до 16:00
ОБІД: з 12:00 до 13:00
ВИХІДНІ: СУБОТА, НЕДІЛЯ

НАША АДРЕСА:

Тел.: (0382) 69-53-49, 69-52-27
Е-mail: ikc@hoe.com.ua


Інформація про надходження звернень до інформаційно-консультаційного центру

Наверх