Науково-виробнича лабораторія

Наша візитка: 
науково-виробнича лабораторія

 

АТ «Хмельницькобленерго» - провідна енергопостачальна компанія України, головною метою діяльності якої є передача та надійне постачання електричної енергії споживачам Хмельницької області. АТ «Хмельницькобленерго» є однією з небагатьох компаній електроенергетичної галузі, яка має науково-виробничу базу – науково-виробничу лабораторію.

IMG_0546Колектив науково-виробничої лабораторії працює над розробками нових концепцій повірки трансформаторів струму і трансформаторів напруги, що знаходяться в експлуатації, а також розробки сучасних робочих еталонів для їх повірки.

Окремим напрямком виробничої діяльності науково-виробничої лабораторії є виробництво трансформаторів напруги НТМ(і)-10, які використовуються в колах обліку розподільчих мереж з ізольованою нейтраллю (розробка професора В.В.Назарова).

Під брендом компанії АТ «Хмельницькобленерго» ми виробляємо мобільні та стаціонарні лабораторії для повірки трансформаторів струму та напруги, лабораторії для енергоаудиту розподільчих мереж, інше обладнання та вимірювальні засоби.

АТ «Хмельницькобленерго», маючи досвід у сфері розробки, виробництва вимірювальних установок мобільного і стаціонарного варіантів, здатно в короткий термін задовольнити потреби енергопостачальних організацій у вимірювальних комплексах.

P1010017_1Електролабораторії, випущені нашою компанією, сьогодні працюють в усіх областях України, підприємствах «Укрзалізниці», в центрах стандартизації та метрології, а також в Республіці Білорусь.

Нашими партнерами в науковій роботі і практичному впровадженні розробок є: Інститут електродинаміки НАН України; НТУ «Київський політехнічний інститут»; НУ «Львівська політехніка»; Хмельницький державний університет; НПК «Київський інститут автоматики»;  ВО «Київприлад»; ТОВ НВФ «Титан-Т»; ДП ВДНВЦ стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів;  ДП «Укрметртестстандарт».

АТ «Хмельницькобленерго» регулярно представляє свою продукцію на вітчизняних та міжнародних щорічних виставках енергетичного і метрологічного обладнання. Компанія з 2001 року є постійним учасником «Міжнародної виставки енергетики, електротехніки, енергоефективності «Elcom Ukraine»», а також Міжнародних форумів «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Ми постійно отримує високу оцінку організаторів та відвідувачів виставок.


IMG_0000

Наверх