НЛК СП «Яблуневий сад»

НЛК СП «Яблуневий сад» – позаміський заклад оздоровлення та відпочинку з цілодобовим режимом функціонування, розрахований на 50 ліжко-місць. Власником закладу є АТ «Хмельницькобленерго».

Проживання – в комфортних номерах із всіма необхідними зручностями, в тому числі: телевізором, телефоном, кондиціонером та холодильником. Лікувальні кабінети розташовані безпосередньо в готельному комплексі.

Заклад багатопрофільний, у ньому здійснюється профілактика та лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної систем, ЛОР-органів, органів дихання та травлення.

В комплекс лікування входять:

  1. Апаратна фізіотерапія: гальванізація, флюктуоризація, дарсонвалізація, УВЧ-терапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, лазерна терапія, світлолікування, аерозольтерапія, апарат для стимуляції зору та зоровий масаж.
  2. Водолікування: лікувальні душі (душ Шарко, циркулярний душ, висхідний душ, підводний душ-масаж), ванни (контрастні, мінеральні, перлинні, трав'яні, гірчичні, хвойні, бішофітні, пелоїдні).
  3. Масаж: мануальний, апаратний («Серагем», «Релакс», «Вітал Райз»).
  4. Спелеотерапія (грязелікування).
  5. Лікувальна фізкультура.
  6. Соляна кімнати (галотерапія), ефективна при захворюваннях:
  • бронхолегеневої системи (бронхіальна астма, затяжні бронхіти);
  • лор-органів (вазомоторні, алергічні риніти, хронічні фарингіти, тубоотити).
  • шкірних покривів (атонічний дерматит, псоріаз в стадії стабілізації, екзема, акне, нейродерміти), тощо, а також для профілактики ГРВІ.

Sol

«Пальчики оближеш!» – це про харчування у «Яблуневому саду», адже воно не тільки дієтичне та корисне, а ще смачне.

Для активного дозвілля: новий сучасний стадіон; волейбольна та баскетбольна площадки; майданчик вуличних тренажерів; тренажерна зала, обладнана велотренажером, тренажером для тренування м'язів, орбітреком, вібромасажером, доши Євмінова; критий плавальний басейн. Цілодобово працює Інтернет.

Але головне у «Яблуневому саду» — кваліфікований та чуйний персонал. Використовуючи накопичені медичні знання та багаторічний досвід, наші фахівці максимально швидко і якісно підберуть ефективну терапію.

Для Вашого комфорту ми пропонуємо путівки, курсівку, тривалість якої та процедури будуть визначені індивідуально, від 1 до 21 дня, тур вихідного дня.


Адреса навчально-лікувального комплексу санаторію-профілакторію «Яблуневий сад»:
с. Жилинці, Ярмолинецький район, Хмельницька область.

Детальна інформація за телефоном: 097-073-9867.

Наверх