НЛК СП «Яблуневий сад»

Навчально-лікувальний комплекс санаторій-профілакторій «Яблуневий сад» пропонує послуги з відпочинку та оздоровлення при захворюваннях:

  • шлунково-кишкового тракту;
  • руху і опори;
  • серцево-судинної системи;
  • нервової системи;
  • дихальної системи.  

SolНове медичне обладнання забезпечує здійснення апаратної фізіотерапії, водолікування, грязелікування, УЗД, апаратного масажу.

Дбайливий та професійний медичний персонал проконсультує, сформує схему лікування та профілактики.

Крім того, Ви маєте змогу активно провести своє дозвілля, наприклад, на сучасному стадіоні, волейбольній та баскетбольній площадках, майданчику вуличних тренажерів, тренажерній залі чи в басейні.

Вечірні прогулянки затишною парковою зоною – серед лип, дубів та яблунь дозволять відволіктися від буденних справ, насолодитися природою та затишком.

У санаторії-профілакторії забезпечено якісне 4-х разове харчування, комфортні сучасні номера, соляна кімната, безкоштовний wi-fi, місця для розваг та спілкування.

А якщо виникне потреба організувати та ефективно провести нараду, семінар або ж тренінг – у нагоді стане сучасний конференц-зал із необхідним обладнанням.

Для Вашого комфорту ми пропонуємо путівки, курсівку, тривалість якої та процедури будуть визначені індивідуально та тур вихідного дня. 

Адреса навчально-лікувального комплексу санаторію-профілакторію «Яблуневий сад»:
с. Жилинці, Ярмолинецький район, Хмельницька область, Україна

Детальна інформація за телефоном: 097-073-9867

Наверх