Приєднання електроустановок

Стандартне приєднання - приєднання електроустановки крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника потужністю до 16 кВт включно до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання.
Приєднання електроустановок, яке не підлягає під визначення стандартного приєднання, відноситься до нестандартного приєднання.
Місце приєднанняi електроустановки - існуюча або запроектована межа балансової належності електроустановок споживача або замовника.
Місце забезпечення потужності (замовленої до приєднання) - місце в існуючих електричних мережах електропередавальної організації, від якого електропередавальна організація забезпечує розвиток електричних мереж з метою приєднання електроустановки замовника відповідної потужності або приєднання генеруючих потужностей. 


У січні 2014 року набули чинності зміни до законодавства, які регламентують порядок доступу електроустановок замовника до електромереж. Ввівши нову процедуру і встановивши тарифи, держава впорядкувала надання послуги з приєднання електроустановок громадян до мереж електропередавальних організацій.

Наверх