Стандарти якості надання послуг з електропостачання

Загальні та гарантовані стандарти якості надання послуг, процедура надання та розміри компенсацій споживачам за недотримання гарантованих стандартів визначені Постановою НКРЕКП "Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання" № 375 від 12.06.2018 р.

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання та сум виплачених компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання.

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум наданих компенсацій за недотримання гарнатованих стандартів якості надання послуг АТ "Хмельницькобленерго" за 2018 рік.


Заява про надання компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання

Звертаємо увагу, що при здійсненні виплати компенсації споживачам, АТ «Хмельницькобленерго» буде вживати всіх заходів з метою виконання норм чинного законодавства України, в т.ч. по відношенню до споживачів/замовників, зокрема, в частині дотримання вимог податкового законодавства.

Наверх