Звернення генерального директора

КозачукШановні споживачі, партнери та колеги!

Вітаю Вас від імені Акціонерного Товариства «Хмельницькобленерго».

Головною метою діяльності Компанії є розподіл електричної енергії споживачам Хмельницької області в умовах функціонування єдиної енергетичної системи України. Задля цього здійснюються вдосконалення виробничо-технічної бази, реконструкція та будівництво виробничих об’єктів, електричних мереж.

Наша Компанія пройшла великий шлях становлення, впроваджуючи ефективну стратегію розвитку та сучасні методи управління.

Реалізовуючи обрану стратегію, Компанія особливу увагу приділяє взаємовідносинам зі споживачем, розглядає його як свого основного інвестора. Тому гасло «Споживач – найвища цінність Компанії» є незмінною дорожньою картою Компанії.

З метою максимального задоволення потреб споживачів електроенергії в Компанії створено мережу сервісних центрів європейського рівня в усіх районах області, що дозволяє розширити діапазон послуг та покращити їх якість.

Обравши шлях постійного вдосконалення, керуючись фундаментальними концепціями EFQM, ми стали Переможцями 9-го Міжнародного Турніру якості країн Центральної та Східної Європи у номінації «Великі підприємства», отримали відзнаку «Визнана досконалість — 5 зірок», розвиваємо та удосконалюємо систему управління Товариства, що включає в себе систему управління якістю відповідну вимогам ISO 9001:2015; систему управління гігієною і безпекою праці відповідну ISO 45001:2018 та систему екологічного керування відповідну ISO 14001:2015.

АТ «Хмельницькобленерго» — одна з небагатьох компаній галузі, що має науково-виробничу базу і, крім традиційних для обленерго видів діяльності, випускає під своєю маркою мобільні та стаціонарні лабораторії для повірки вимірювальних трансформаторів струму та напруги, лабораторії для енергоаудиту розподільчих мереж, інше обладнання та вимірювальні засоби. Окремим напрямком в роботі науково-виробничої лабораторії є розробка нової концепції повірки трансформаторів струму і трансформаторів напруги в процесі їх  експлуатації.

Я вдячний за взаєморозуміння та повагу до праці енергетиків.

Бажаю Вам творчої наснаги, успіхів, миру та злагоди, енергії світла та життя!

З повагою,
в.о. генерального директора Олег Козачук

Наверх