Незважаючи на перепони — переконлива успішність!

Як Вам уже відомо з багатьох всеукраїнських та обласних засобів масової інформації, невстановлена група осіб, яка, ймовірно, має вплив на чинне керівництво Фонду держмайна України або спільні інтереси з ним, прагне незаконно змінити очільника АТ «Хмельницькобленерго» Олега Івановича Козачука і таким чином отримати доступ до фінансових ресурсів підприємства. Перейшовши всі межі, ФДМУ намагається досягти своєї мети нелегітимним складом наглядової ради Товариства, ігноруванням можливості відкритого діалогу на Загальних зборах акціонерів Товариства.

Dashboard

Та попри дестабілізуючі впливи з боку ФДМУ, яких зазнає АТ «Хмельницькобленерго» на чолі з в.о. генерального директора О.І. Козачуком, ситуація у Товаристві залишається стабільною. Навіть більше: порівнюючи показники у розрізі першого кварталу 2019 та 2020 років, — ми спостерігаємо не просто позитивну динаміку, а стрімке зростання. 

Отже, охоче ділимося з Вами результатами наполегливої праці колективу найуспішнішого Товариства серед державних операторів системи розподілу та беззаперечно прогресивної команди його топ-менеджерів. Це показники переконливої успішності, які чомусь уперто ігнорують представники Фонду державного майна. Виникає стійке враження, що славнозвісний ФДМУ цікавиться зовсім не стабільністю та розвитком АТ «Хмельницькобленерго».

Наголошуємо, що АТ «Хмельницькобленерго» і далі непохитно функціонує та цілеспрямовано виконує свої зобов’язання перед усіма стейкхолдерами, діючи виключно в межах законодавчого поля. І жодні зовнішні фактори, особливо нелегітимні, не вплинуть на ефективність та результативність функціонування Товариства.

Менеджмент АТ «Хмельницькобленерго» дійсно може бути змінено. Система управління Товариства, бізнес-процеси – готові до цього, і це теж досягнення діючої команди менеджменту Товариства. Але відбутись така зміна має виключно за умов дотримання прозорих та законних процедур зміни керівництва.

І якщо ця зміна буде здійснена, то є важливе питання, яке виникає в працівників АТ «Хмельницькобленерго» і на яке було б варто відповісти ФДМУ, а саме:
«Яка причина зміни менеджменту АТ «Хмельницькобленерго»? Невже показники діяльності Товариства є недостатньо переконливими?»

Відділ зв’язків із громадськістю

Наверх