Спростування недостовірної інформації щодо АТ «Хмельницькобленерго»

30 жовтня 2020 року одним із керівників Фонду державного майна України було поширено недостовірну інформацію щодо членів Дирекції АТ «Хмельницькобленерго».

Така інформація була поширена шляхом надання листа-відповіді (№ 10-17-22136 від 30.10.2020) на звернення Гапонова Валерія Миколайовича.

Використовуючи зазначений лист, Гапонов В.М. поширює твердження про те, що повноваження членів Дирекції АТ «Хмельницькобленерго» Пилипенко Андрія Олександровича та Данилкова Вадима Дмитровича припинено з 19 вересня 2020 року у зв’язку із закінченням строку дії їх контрактів, а отже будь-які рішення (протоколи) Дирекції АТ «Хмельницькобленерго», прийняті з 19 вересня 2020 року, є нікчемними.

19 листопада 2020 року АТ «Хмельницькобленерго» було направлено на адресу Фонду державного майна України вимогу про спростування недостовірної інформації з детальним описом обставин, які надають право вважати поширену інформацію недостовірною, та копіями підтверджуючих документів.

Проте, як і раніше, Фонд державного майна України ігнорує звернення АТ «Хмельницькобленерго» та не надає жодних відповідей, напевне вважаючи, що найкращим вирішенням спровокованого ним же конфлікту є відмовчування.

Така політика дій стимулює Гапонова В.М. продовжувати вчиняти дії щодо введення в оману державних органів, судів та громадськості з приводу легітимності виконавчого органу АТ «Хмельницькобленерго».

В зв’язку з викладеним, АТ «Хмельницькобленерго» офіційно доводить до відома всіх зацікавлених осіб, що виконавчий орган (Дирекція) АТ «Хмельницькобленерго» є повноважним вирішувати всі питання, віднесені до його компетенції відповідно до статуту, повноваження членів Дирекції Пилипенка Андрія Олександровича та Данилкова Вадима Дмитровича зберігають свою чинність, контракти з ними продовжені за ініціативою Фонду державного майна України та діють безстроково.

На підтвердження викладеного наводимо такі документи:

  1. Копія листа Фонду державного майна України від 30 жовтня 2020 року №10-17-22136.
  2. Копія протоколу Наглядової ради АТ «Хмельницькобленерго» від 27 липня 2018 року № 15.
  3. Копія додаткової угоди №1 до контракту з членом Дирекції ПАТ «Хмельницькобленерго» від 19 вересня 2017 року, укладеної з Данилковим Вадимом Дмитровичем.
  4. Копія додаткової угоди №1 до контракту з членом Дирекції ПАТ «Хмельницькобленерго» від 19 вересня 2017 року, укладеної з Пилипенком Андрієм Олександровичем.
  5. Копія вимоги до Фонду державного майна України про спростування недостовірної інформації від 19 листопада 2020 року №2020-0513-4635.
Наверх