Викривачам

Перелік корупційних злочинів


Схема розгляду повідомлень про корупцію


В Україні посилено покарання для колаборантів


Історії викривачів корупції


Викривачі корупції. Відповіді на найбільш поширені запитання про викривачів корупції, гарантії захисту їх трудових прав та умови отримання винагороди викривачем


Анонімне повідомлення

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником без зазначення авторства (анонімно).

Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються Законом.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують строк розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Анонімна лінія зв’язку в АТ «Хмельницькобленерго» : +38 (0382) 78 78 82.

Електронна скринька  antikor@hoe.com.ua


Антикорупційна лінія прямого зв`язку

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Хмельницька обласна військова адміністрація (Хмельницька обласна державна адміністрація)

29005, м. Хмельницький майдан Незалежності, Будинок Рад

Головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату облдержадміністрації П’ятницький Андрій Васильович,

тел. (0382)-76-53-88, antycorr@adm–km.gov.ua


Хмельницька обласна прокуратура

29000, м. Хмельницький, провулок Військоматський, 3

Приймання повідомлень на «телефон довіри» проводиться у робочий час щодня, крім вихідних за номером - тел +38 (0382) 755-148, 755-149

zvern@khmel.gp.gov.ua 


Управління служби безпеки України у Хмельницькій області

29000 м. Хмельницький, вулиця Героїв Майдану, 19

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.


Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Хмельницькому

поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

29001, м. Хмельницький, вулиця Пилипчука, 28

Контактний номер телефону (черговий) +38 (0382) 69-98-20

Для звернень громадян public@hm.dbr.gov.ua


Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

29001, м. Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, дзвоніть на безкоштовну гарячу лінію, вона працює цілодобово:

0-800-50-02-02

Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри у вашій області stop_corruption.khmelnitsky@dis.np.gov.ua

Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України, телефон: +38 (044) 254 93 90, upzkpl@police.gov.ua


Національне антикорупційне бюро України

Львівське територіальне управління (юрисдикція поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області):

79007, вулиця генерала Грекова, 3, у м. Львові

спеціальна телефонна лінія: 0-800-213-200

телефон: (032) 226-76-75

e-mail: lviv@nabu.gov.ua


Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28,

e-mail: info@nazk.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення +38 (044) 200-06-91.

Наверх