23 Чер 2026
36

Безпека починається з людей!

Щодня працівники АТ «Хмельницькобленерго» виконують роботи із підвищеною небезпекою. І за кожним робочим днем стоять професіоналізм, відповідальність та безумовне дотримання правил охорони праці.

Вже традиційно з нагоди Всесвітнього дня охорони праці керівники підрозділів подали кандидатури працівників, які є прикладом у питаннях створення безпечних умов праці. Після аналізу виробничої діяльності та дотримання вимог охорони праці в.о. генерального директора Святослав КОЗЛЕНКО визначив п'ятьох кращих працівників, яких відзначили премією:

  • майстра виробничої дільниці Городоцького РЕМ;
  • старшого майстра виробничої дільниці Кам’янець-Подільського РЕМ;
  • майстра виробничої дільниці Шепетівського РЕМ;
  • майстра виробничої дільниці Хмельницького РЕМ;
  • майстра виробничої дільниці ДВЕМ.

Ця відзнака — не лише про особисті досягнення. Вона про культуру безпеки, яка щодня допомагає зберігати найцінніше — життя і здоров’я працівників.

WhatsApp Image 2026-06-23

Відділ зв'язків з громадськістю

Наверх