17 Лис 2022
2671

Окрім погодинних діють і аварійні відключення

Відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» та зважаючи на доведений обсяг обмеження потужності, в Хмельницькій області застосовано термінові стабілізаційні відключення, які реалізовуються шляхом застосування Графіків погодинних та аварійних відключень одночасно.

Енергетики намагаються максимально систематизувати послідовність (черговість) вимкнень з приведенням відключень до певної закономірності. Але ситуація насправді дуже складна. Якщо не вдасться стабілізувати роботу енергосистеми України, можливі масштабні технологічні порушення, які потребуватимуть значного часу та зусиль на відновлення передачі та розподілу електричної енергії. 

Значні проблеми із електричною енергією в Полонській, Славутській, Старокостянтинівській та Красилівській територіальних громадах, у місті Нетішині. Обсяг електричної енергії, що надходить до цих громад суттєво обмежений суміжним оператором системи розподілу. Цього обсягу достатньо лише для живлення об’єктів критичної інфраструктури та короткочасного заживлення споживачів.

Будь ласка, не панікуйте. Енергетики всієї країни прикладають максимум зусиль для стабілізації роботи об’єднаної енергосистеми України. Але їм потрібен час!

Відключення будуть досить частими та на більшу кількість годин. Не потрібно телефонувати, конфліктувати та шукати винних. Ми всі повинні розуміти, що цей колапс виник завдяки ворогу.

Тримаймося! Разом ми подолаємо темряву!

Відділ зв’язків з громадськістю

Наверх