Лише у співпраці та взаємодії!

У Сервісному центрі АТ «Хмельницькобленерго» відбулося спільне розширене засідання Хмельницької спілки промисловців та підприємців (ХСПП) і Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області (ООРХО). Тема — «Про особливості енергозабезпечення промислових підприємств області у 2019 році».

На зібрання завітали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий. У своїх вступних промовах вони наголосили на важливості конструктивної бесіди навколо актуальних питань діяльності промислових підприємств в контексті сьогочасних реформ у вітчизняній галузі енергетики.

Найближчих перспектив реформування та розвитку енергетичного ринку України, передбачених новим Законом України «Про ринок електроенергії», торкнувся у своєму виступі в.о. генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук, для більшої інформативності  скориставшись засобами слайд-презентації. Він зазначив, що відтепер, унаслідок реалізації цього Закону, тарифні умови для підприємств стануть справді сприятливими. «Це — перший реальний результат реформування галузі»,  —  сказав О. Козачук. Беззаперечним прогресом назвав він і запроваджені відповідно до Закону громадські обговорення проектів Інвестиційної програми та тарифів.

Очільник АТ «Хмельницькобленерго» закликав усіх учасників зібрання співпрацювати і взаємодіяти з енергетиками, адже «обленерго — це лише гвинтик одного великого механізму».

Директор новоствореного ТОВ «Хмельницькенергозбут» Олег Іванюк, виступаючи перед представницькою аудиторією, запевнив керівників підприємств у готовності до співпраці, зокрема, щодо влаштування для охочих підприємств можливості рохрахунків за погодинним обліком спожитої електроенергії.

Наприкінці спільного розширеного засідання голова ХСПП Іван Дунець запропонував колегам прийняти за основу резолюцію, яку після внесення відповідних змін та пропозицій буде направлено у галузеві та владні інституції.

Прес-служба

Наверх