Олега Козачука вдруге обрано до складу Ради ОРЕ

Відбулися чергові загальні збори Членів Ради Оптового ринку електричної енергії (ОРЕ) України, в результаті яких переобрано склад Ради ОРЕ, що є виконавчим органом між загальними зборами учасників ОРЕ.

До складу Ради від класу постачальників, уже вдруге, обрано в.о. генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Олега Івановича Козачука. Загалом до складу Ради ОРЕ відповідно до Договору між членами ОРЕ входять десять голосуючих директорів — по п’ять від класу виробників і класу постачальників.

Рада ОРЕ  здійснює загальний нагляд за роботою ДП «Енергоринок», системи забезпечення функціонування ОРЕ, виконанням умов Договору та пов’язаних з цим зобов’язань, регулює відносини на Оптовому ринку та визначає основні економічні, фінансові засади і механізми його функціонування, а також сприяє надійній роботі об’єднаної енергосистеми України.

На засіданнях Ради приймаються рішення з найбільш актуальних питань, що виникають в роботі ринку електричної енергії, — таких як розрахунки за електроенергію, розподілення коштів та ін.

Колектив ПАТ «Хмельницькобленерго» щиро вітає Олега Івановича з обранням його членом Ради ОРЕ України. Переконані, що Олег Іванович із гідністю та відданістю буде виконувати покладені на нього обов`язки, позитивно вплине на результативність реформувань ринку електроенергії та перетворень в енергетиці України.

Прес-служба ПАТ «Хмельницькобленерго»

Наверх