Переможців та учасників конкурсу запрошують на церемонію нагородження!

Нещодавно відбувся огляд робіт та визначення переможців серед учасників конкурсу дитячого малюнка «Родина енергетика — 2019».

Критеріями оцінювання дитячих малюнків уже традиційно були: відповідність темі конкурсу, актуальність, практичне значення, втілення творчої ідеї та задуму автора, оригінальність та оформлення, індивідуальність та якість виконання, охайність.

За рішенням журі переможцями та дипломантами конкурсу стали:

І вiкова категорiя (6-10 рокiв)
1 мiсце — Пилипенко Злата (Дирекцiя з УП i ЮП);
2 мiсце — Ковбасюк Єлизавета (Деражнянський РЕМ);
3 мiсце — Шилiнговська Олександра (Деражнянський РЕМ).

Принада Олександр — Чемеровецький РЕМ;
Гуменюк Костянтин — Старосинявський РЕМ;
Бойко Артем — ДВЕМ;
Сiдорська Яна — Полонський РЕМ;
Мацькова Маргарита — Хмельницький МРЕМ;
Мельник Роман — Вiньковецький РЕМ;
Комiрко lван — Вiньковецький РЕМ;
Ануфрiєва Маргарита — Ярмолинецький РЕМ;
Побережнюк Вiкторiя — Кам’янець-Подільський РЕМ;
Гаджук Арсен — Городоцький РЕМ;
Фомов Артур — Хмельницький МРЕМ;
Гавриш Соломiя — м. Хмельницький;
Полещук Олена — м. Хмельницький;
Тарасюк Лiлiя — м. Хмельницький.

ІІ вiкова категорiя (11-14 рокiв)
1 мiсце — Ковбасюк Анастасiя (Деражнянський РЕМ);
2 мiсце — Демко Софiя (смт. Стара Синява);
3 мiсце — Лужняк Вiолетта (м. Хмельницький).

Принада Марiя — Чемеровецький РЕМ;
Квасневська Євгенiя — Дирекцiя технiчна (вiддiл з роботи із РЕ);
Бугера Ельвiра — Старосинявський РЕМ;
Шамрай Ярослава — Старосинявський РЕМ;
Остапчук Дар’я — Ізяславський РЕМ;
Журавель Надiя — Дирекцiя з IT (кол-центр);
Лоран Данило — Деражнянський РЕМ;
Шимчишина Дарина — Волочиський РЕМ;
Фомова Марiя — Хмельницький МРЕМ;
Цуркан Марiя — Чемеровецький РЕМ;
Матвеєва Дарина — м. Хмельницький.

ІІІ вiкова категорiя (15 - 17 рокiв)
1 мiсце — Корчинська Тетяна (м. Хмельницький);
2 мiсце — Шилiнговська Анна (Деражнянський РЕМ);
3 мiсце — Морозовський Роман (м. Хмельницький).

Жуковська Вiкторiя — Старосинявський РЕМ;
Грицьков Роман — Деражнянський РЕМ;
Войт Леся — Ярмолинецький РЕМ.

Отже, запрошуємо переможців та дипломантів конкурсу на урочисту церемонію, що відбудеться 18 грудня о 14:00 в конференц-залi Сервiсного центру АТ «Хмельницькобленерго» за адресою м. Хмельницький, вул. Свободи 57/2.

Відділ зв’язків з громадськістю

Наверх