Радо поділилися досвідом із черкаськими колегами

02До ПАТ «Хмельницькобленерго» завітала з робочим візитом делегація від ПАТ «Черкасиобленерго» на чолі з головою правління Олегом Самчуком. Мета черкаських колег-енергетиків — ознайомитися з роботою однієї з передових енергокомпаній України, перейняти успішний досвід.

У Сервісному центрі ПАТ «Хмельницькобленерго» гостей зустрів в.о. генерального директора Олег Козачук. Розповідаючи про досягнення Товариства, він відповів на питання, які найбільше цікавили черкасців, — стосовно розвитку електромереж, організації енергозбутової роботи та взаємодії зі споживачами. Також черкаські енергетики дізналися про те, як здійснюється розподіл бізнесу між енергорозподільчим ПАТ «Хмельницькобленерго» та новостворюваним енергопостачальним ТОВ «Хмельницькенергозбут».            

м03В свою чергу голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук поділився з хмельницькими колегами інформацією про непростий стан справ у своєму Товаристві та охарактеризував динаміку розвитку подій на підприємстві за останній рік. «Було багато складних проблем, підприємство опинилося на межі зупинки, — зокрема, зазначив він. — Але дякуючи всім працівникам та ефективному менеджменту Товариства нам вдалося стабілізувати роботу нашої компанії».

Гості побували у Летичівському РЕМ та Меджибізькому сервісному пункті, а також у навчально-лікувальному комплексі «Яблуневий сад». Наприкінці візиту Олег Самчук подякував в.о. генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Олегу Козачуку та всім хмельницьким колегам за запрошення, гостинність і відкритість у спілкуванні.

Прес-служба ПАТ «Хмельницькобленерго»

 
Наверх