Акція для побутових споживачів електроенергії

Приємна звістка від ПАТ «Хмельницькобленерго» для побутових споживачів електроенергії — мешканців Хмельниччини: з 1 лютого до 8 квітня Компанія проводить акцію «Передавай та Вигравай!». Її учасниками автоматично стануть усі споживачі, зареєстровані в «ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ» на сайті ПАТ «Хмельницькобленерго», котрі хоча б один раз упродовж акційних місяців передадуть Компанії показники свого лічильника та розрахуються за електроенергію за допомогою цього онлайн-сервісу.

Компанія підготувала для своїх клієнтів щедрі призи:

— 5 подарункових енергозберігаючих кошиків;

— 3 подарункових сертифікати на придбання побутової техніки та предметів побуту;

— 100 поповнень особових рахунків споживачів електроенергії.

Нагадуємо, що, крім традиційного способу передачі показників лічильника через «Особистий кабінет» — зі свого комп’ютера, віднедавна існує й інший — за допомогою мобільних додатків до «Особистого кабінету» для смартфонів на системах Android та iOS. Для завантаження потрібного мобільного додатку перейдіть, будь ласка, за посиланнями:

icon_googleplay   icon_appstore

Якщо ж Ви, шановний споживачу, ще не зареєструвалися в «Особистому кабінеті побутового споживача електроенергії», люб’язно радимо Вам зробити це самостійно чи скориставшись покроковою відео-інструкцію. Таким чином Ви не лише полегшите роботу енергозбутових та інформаційно-довідкових служб ПАТ «Хмельницькобленерго», але й отримаєте реальний шанс стати щасливим призером акції «Передавай та Вигравай!»

Наверх