Сюжет «33 каналу» 06.03.2020

Швидко та якісно: Ізяславський РЕМ проводить модернізацію електромереж

Вчасно та якісно виконана робота – запорука успіху. Це добре розуміють в Ізяславському районі електромереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго». І вочевидь — саме цей спільний принцип лежить в основі тісної співпраці району електричних мереж та місцевих органів влади.

До речі, за рейтинговими показниками Ізяславський РЕМ наразі — на одному з чільних місць серед інших РЕМів Хмельниччини. В активі енергетиків — понад 100 замінених на території Ізяславщини електроопор.

Триває інтенсивна модернізація електромереж району. До прикладу, у 2019-му році в селі Білогородка згідно з Інвестиційною програмою було збудовано 180 метрів лінії 10 кіловольт та 3 відходящих лінії від КТП загальною протяжністю 2,5 кілометра.

Також у минулому році чимало робіт було проведено і в селі Радошівка, що на Ізяславщині.

Загалом у Ізяславському районі електричних мереж налічується 818 кілометрів ліній 0,4 кіловольта та 717 кілометрів ліній 10 кіловольт. По лініях 0,4 кіловольта було розчищено від дерев та порослі траси електроліній протяжністю  132 кілометра, а по лініях 10 кіловольт — 89 кілометрів. Здебільшого, як зазначає директор РЕМу, чистка траси проводилася по лісових масивах, що суттєво зменшило загрозу падіння на електролінії аварійних дерев.

33 канал

Наверх