Сюжет ПЦ «Ексклюзив» 18.03.2020

В АТ «Хмельницькобленерго» розповіли
як передавати показники у період карантину

Загальнонаціональний карантин – у дії! З 17 березня та до 3 квітня включно сервісні центри та пункти АТ «Хмельницькобленерго» працюватимуть в обмеженому режимі. Усі взаємодії зі споживачами будуть здійснюватися виключно за допомогою он-лайн сервісів та телефоном. Тож енергетики краю закликають краян берегти себе і користуватися сучасними та зручними сервісами передачі показників.

Один зі зручних сервісів передачі показників — Особистий кабінет споживача електричної енергії. Здійснивши реєстрацію у веб-версії, споживач може встановити мобільний додаток на свій смартфон та з його допомогою успішно подавати показники, керувати рахунком. І, що важливо, в Особистому кабінеті можна додати кілька особових рахунків. До прикладу, рахунок батьків чи літніх сусідів.

Ще один зручний та безпечний сервіс передачі показників – «СМС-ПОКАЗ». Повідомлення потрібно надсилати на номери 067 850 50 62 або 050 850 50 62.

Ще один спосіб передачі показників — дзвінок до КОЛ-ЦЕНТРУ АТ «Хмельницькобленерго». Телефонувати потрібно на багатоканальний безкоштовний номер 0 800 50 50 62 та на номер (0 382) 75 52 00 відповідно до тарифу міських розмов.

Нагадаємо: на період карантину сервісні центри та пункти ХОЕ призупиняють прийом побутових споживачів. Енергетики краю закликають краян берегти себе та користуватися сучасними і зручними сервісами передачі показників.

ПЦ «Ексклюзив»

Наверх