26 Чер 2020
3419

Терміни подання показників лічильників змінено!

Шановні побутові споживачі електричної енергії!

Згідно з постановою НКРЕКП № 716 від 20.03.2020 року внесено ряд змін та доповнень до Кодексу комерційного обліку електричної енергії (далі – ККОЕЕ). Однією із важливих змін є коригування термінів подання показників лічильників побутовими споживачами.

Якщо раніше ми визначали проміжок часу, коли споживач зобов’язаний надати показники, базуючись на робочих днях, то відтепер цей проміжок часу визначається, враховуючи виключно календарні дні. Це не є критичною зміною, але загальна кількість днів для подання показників в окремі місяці дещо зменшується.

Тобто, пункти 8.6.3., 8.6.4. ККОЕЕ чітко визначають наступне: 

  • зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця; 
  • зчитані та передані побутовим споживачем покази лічильника в будь-який інший день календарного місяця за відсутності переданої (зчитаної) з нього інформації шляхом дистанційного зчитування лічильника є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число місяця.

Нагадаємо про найбільш зручні та безпечні методи передачі показників:

Не забувайте, Ви можете допомогти передати показники батькам чи літнім родичам та сусідам. Бережіть себе та свої родини!

Відділ зв’язків з громадськістю

Наверх