Сьогодення компанії

Найменування:
Акціонерне товариство
«Хмельницькобленерго»
Юридична адреса:
29018, м. Хмельницький,
вул. Храновського, 11а,
тел. (0382)78-78-59
 
Е-mail:  kanc@hoe.com.ua
Сайт компанії: www.hoe.com.ua

Територія діяльності:
Україна, Хмельницька область

Основний вид діяльності:
постачання та передача електроенергії
 

Акціонерне товариство  «Хмельницькобленерго» створено на підставі рішення загальних зборів акціонерів шляхом перетворення державного енергопостачального підприємства «Хмельницькобленерго» у державну акціонерну енергопостачальну компанію «Хмельницькобленерго» з подальшими перейменуваннями у публічне акціонерне товариство та акціонерне товариство «Хмельницькобленерго» (АТ «Хмельницькобленерго»).

АТ «Хмельницькобленерго» є невід'ємною частиною об'єднаної енергетичної системи України та відноситься до стратегічно важливих підприємств держави.

Головною метою діяльності компанії є передача та надійне постачання електричної енергії споживачам Хмельницької області, на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України а також отримання прибутку від основних видів діяльності для задоволення інтересів акціонерів та розвитку компанії.

Основні види діяльності АТ «Хмельницькобленерго» здійснює відповідно до ліцензій на:

  • передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на території Хмельницької області;
  • постачання електричної енергії за регульованим тарифом місцевими (локальними) електромережами на території Хмельницької області.

Компанія розташована на території Хмельницької області. До її складу входять 25 відокремлених підрозділів. Це райони електричних мереж (РЕМ) у кожному районі області,  Хмельницький і Кам’янець-Подільський міські РЕМ, Старосинявський цех централізованого ремонту та навчально-лікувальний комплекс санаторій-профілакторій (НЛК СП) «Яблуневий сад».

Локальна система транспортування та постачання електроенергії споживачам регіону, що покриває загальну площу 20,6 тис. кв. км., складається з ліній електропередач довжиною понад 34 тис. км, 175 трансформаторних підстанцій 110/35/10 кВ загальною встановленою потужністю 1795,9 МВА, 7382 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ загальною встановленою потужністю 1548,4 МВА, та 66 розподільчих пункти напругою 10/0.4 кВ загальною встановленою потужністю 37,4 МВА.

Наверх