Сьогодення компанії

Найменування:
Акціонерне товариство
«Хмельницькобленерго»
 
Юридична адреса:
29018, м. Хмельницький,
вул. Храновського, 11а,
тел. (0382)78-78-59
 
Е-mail:  kanc@hoe.com.ua
Сайт компанії: www.hoe.com.ua

Територія діяльності:
Україна, Хмельницька область

Основний вид діяльності:
розподіл електричної енергії 
 

Акціонерне товариство  «Хмельницькобленерго» створено на підставі рішення загальних зборів акціонерів шляхом перетворення державного енергопостачального підприємства «Хмельницькобленерго» у державну акціонерну енергопостачальну компанію «Хмельницькобленерго» з подальшими перейменуваннями у публічне акціонерне товариство та акціонерне товариство «Хмельницькобленерго» (АТ «Хмельницькобленерго»).

АТ «Хмельницькобленерго» є невід'ємною частиною об'єднаної енергетичної системи України та відноситься до стратегічно важливих підприємств держави.

Основний вид діяльності АТ «Хмельницькобленерго» здійснює відповідно до ліцензії на розподіл електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на території Хмельницької області.

До складу Товариства входить 23 відокремлених підрозділи. Це райони електричних мереж (РЕМ) у кожному районі області, Хмельницький міський РЕМ, Старосинявський цех централізованого ремонту та навчально-лікувальний комплекс санаторій-профілакторій (НЛК СП) «Яблуневий сад».

Локальна система розподілу електроенергії споживачам регіону, що покриває загальну площу 20,6 тис. кв. км., складається з ліній електропередач довжиною понад 34 тис. км, 175 трансформаторних підстанцій 110/35/10 кВ загальною встановленою потужністю 1795,9 МВА, 7382 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ загальною встановленою потужністю 1548,4 МВА, та 66 розподільчих пункти напругою 10/0.4 кВ загальною встановленою потужністю 37,4 МВА.

Наверх