30 Тра 2022
254

Показники за травень – саме час передати!

05-06Щомісячна передача показників, контроль обсягів споживання ресурсів та комунальних послуг, планування витрат та економія енергоносіїв – звична справа свідомих громадян. Воєнний стан – не є виключенням. Навпаки, якщо є така можливість, ці дії вкрай важливо виконувати.

Отже, нагадуємо, що показники за травень потрібно передати в проміжку з 30 травня по 3 червня включно. Рекомендуємо робити це онлайн, адже так дійсно зручніше. Ще й суму до сплати можна дізнатися одразу. 

Найоптимальнішим методом є «Особистий кабінет споживача енергоресурсів». Також Ви можете скористатись мобільним застосунком «Особистого кабінету», який можна завантажити на пристрої з операційними системами Android та iOS.

Також зручним та популярним є сервіс «SMS-показ». Ви можете відправити sms-повідомлення на один із номерів: (067) 850 50 62, (050) 850 50 62 у чітко визначеному форматі. Та отримати зворотне повідомлення із сумою до сплати буквально за лічені хвилини.

А ще до ваших послуг — чат-боти iEnergo в месенджерах Telegram та Viber. Без реєстрації та будь-яких зайвих кроків.

І, звичайно ж, — Кол-центр АТ «Хмельницькобленерго», де у режимі 24/7 приймуть ваші дзвінки за номерами телефонів:

  • 0 800 50 50 62 (безкоштовно),
  • 0 382 75 52 00 (за тарифами міських розмов).

Але нагадуємо: ви не дізнаєтеся в операторів Кол-центру суму до сплати — лише зможете повідомити їм показники лічильника.

Працюємо, віримо у ЗСУ! Все буде Україна!

Відділ зв’язків із громадськістю

Наверх