23 Січ 2024
870

З 19 стало 6 – заради оптимізації діяльності

Задля оптимізації процесів, поліпшення рівня керованості підрозділів, удосконалення послуг, що надаються Товариством – в АТ «Хмельницькобленерго» здійснено об’єднання районів електромереж. Для того, щоб з’ясувати деталі об’єднання та їх вплив на споживачів відділ зв’язків з громадськістю звернувся до директора технічного АТ «Хмельницькобленерго» Олексія ФІЛІПЧУКА.

– Пане Олексію, головне питання – як об’єднання районів електромереж вплине на споживачів?

– Позитивно. З часом, коли ми відпрацюємо всі процеси та завершимо організаційні зміни, якість послуг Товариства покращиться. А так, якихось труднощів об’єднання РЕМ не створює. Особові рахунки споживачів не змінюються. В районних центрах так і залишаються площадки для взаємодії із споживачами. Тобто, якогось негативного впливу на взаємодію із споживачами наші внутрішні організаційні зміни не матимуть. 

На сайті Товариства у розділі «Актуальні відключення» споживачу потрібно буде обирати об’єднаний РЕМ – оце й усе.

– Які райони були об’єднані, давайте зазначимо.

– В межах об’єднання з 19 РЕМ створено 6:

  • Шепетівський РЕМ, до якого ввійшли Славутський, Ізяславський, Шепетівський та Полонський райони електромереж;
  • Старокостянтинівський РЕМ, до якого ввійшли Теофіпольський, Красилівський, Старосинявський, Старокостянтинівський райони електромереж;
  • Хмельницький РЕМ, до якого ввійшли Ярмолинецький та Хмельницький міський РЕМ;
  • Летичівський РЕМ, до якого ввійшли Летичівський, Деражнянський та Віньковецький райони електромереж;
  • Городоцький РЕМ, до якого ввійшли Волочиський, Городоцький та Чемеровецький райони електромереж;
  • Кам’янець-Подільський РЕМ, до якого ввійшли Новоушицький, Дунаєвецький та Кам’янець-Подільський РЕМ.

– Тобто, до прикладу, споживачі Ярмолинецької ОТГ зможуть отримувати послуги в офісі, де раніше функціонував Ярмолинецький РЕМ?

– Так, однозначно. Просто тепер це не Ярмолинецький РЕМ, а Ярмолинецьке відділення Хмельницького РЕМ. Але весь перелік послуг, які споживачі отримували в РЕМ надаватимуть відповідні відділення, тобто і подання показників, і прийом заяв на повірку/заміну/експертизу лічильників, і подання заяви на стандартне приєднання тощо. Наша мета – оптимізувати внутрішні процеси, а не додати клопоту споживачам.

Хоч варто наголосити, що споживачі можуть й онлайн отримувати ряд послуг, на приклад, передавати показники, контролювати стан рахунку, подавати заяву та документи на приєднання. Зараз взагалі відбувається активний процес автоматизації взаємодії із споживачами, тому невдовзі перелік послуг, які можна буде замовити он-лайн значно збільшиться.

– А при дзвінку до Кол-центру не будуть виникати проблеми?

Ні, не буде жодних проблем. Оператори Кол-центру перед тим, як надати інформацію споживачу зобов’язані його ідентифікувати, тобто звірити ПІП власника, адресу. За цими критеріями відбувався пошук неідентифікованих споживачів і раніше. А взагалі, більшість питань, з якими звертаються споживачі до Кол-центру можна вирішити онлайн. На приклад, при відсутності електричної енергії в будівлі, на вулиці – споживачу варто спочатку перевірити чи немає зареєстрованої події про відключення у сервісах Товариства: у розділі Відключення офіційного сайту або у чат-ботах.

Якщо зареєстрованої події немає, то можна подати заявку про відсутність електричної енергії в чат-боті. І не потрібно зайвий раз телефонувати. По суті, оперативний персонал у тому ж форматі отримує інформацію і від Кол-центру, і від чат-ботів.

А щодо передачі показників, то тут багато сервісів, які не потребують супер вмінь: сервіс sms – показ, чат-боти, Особистий кабінет споживача енергоресурсів.

– Дякуємо, пане Олексію, за роз’яснення.

Відділ зв’язків з громадськістю

Наверх